13606 Stříbrné náušnice KRUHY 15 mm zlacené Ag 925/1000; ≥ 0,87 g
Kód: 03-13606-4212Související produkty
Klasický řetízek v novém "Super-light" kabátě. Krásně pospojovaná stříbrná očka s nízkým profilem. Jednoduchý a okouzlující řetízek se skvěle hodí jak na denní...
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta ROSE BICOLOR - dva rhodiované a jeden zlaceným růžovým zlatem....
Detailní popis produktu
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Kruhy:
- Klasické nadčasové kruhy, které vám sluší při každé příležitosti
- Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu
- Kroužek s krátkým drátkem zasunete či zaklapnete do jeho druhé poloviny.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice kruhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Broušený, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro muže, Pro děti |
| Typ náušnice: | Kroužek |
| Velikost náušnice: | 15 mm |
| Šířka náušnice: | 1,5 mm |
| Orientační váha: | 0,87 g |
Stříbrné náušnice kruhy Klasické nadčasové kruhy, které vám sluší při každé příležitosti Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu
Jednoduché hladké kroužky Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava zlacení YELLOW
Kruhy s precizním diamantovým brusem Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Stříbrné náušnice kruhy Klasické nadčasové kruhy, které vám sluší při každé příležitosti Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu
Jednoduché hladké kroužky Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava zlacení YELLOW




