14071 Stříbrné náušnice KROUŽKY růžové 12 mm Ag 925/1000; ≥ 1,51 g
Kód: 03-14071-4238Související produkty
Nádherný stříbrný náhrdelník s duhovou opálovou kuličkou na jemném řetízku. Ideální šperk pro každodenní nošení a všechny aktivity. Potěšte své blízké nebo udělejte...
Jemné kuličky s měsíčním brusem - nejlepší typ diamantového broušení s nepřekonatelným třpytem. Skvěle se hodí jak na denní nošení, tak na speciální příležitosti....
Fantastický řetízek H-Figara se zrcadlící destičkou. Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malé a 1 dlouhá. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete...
Detailní popis produktu
- Stříbrné náušnice kroužky s čirými zirkony, které jim dodávají vznešenost a eleganci.
- Klasické nadčasové kruhy, které se hodí při každé příležitosti.
- Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu a vy díky nim vystoupíte z obyčejnosti s jedinečným šarmem.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Francouzský patent:
- Dřík prostrčíte dírkou v uchu a jemně zaklapnete klapku.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice francouzské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Růžová |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Kroužek, Francouzský patent |
| Výška vzoru náušnice: | 12 mm |
| Šířka náušnice: | 2,5 mm |
| Orientační váha: | 1,51 g |
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Náušnice se třpytivými kamínky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Náušnice se třpytivými kamínky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Jednoduché stříbrné náušnice Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ zapínání náušnice:...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Kroužky s francouzským zapínáním Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava rhodium
Stříbrné náušnice kroužky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava rhodium Typ zapínání...
Kroužky s francouzským zapínáním Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925...
Stříbrné náušnice oválky Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato Typ...
Kroužky s francouzským zapínáním Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava žluté 14K zlato




