14515 Stříbrný přívěsek DUCH SVATÝ zirkon Ag 925/1000; ≥ 1,06 g
Kód: 03-14515-4299Související produkty
Detailní popis produktu
- Vhodný jako dárek ke křtu nebo biřmování
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Máte na co přívěsek pověsit?
- Spojte přívěsek s řetízkem, a vytvořte tak perfektní náhrdelník, a tím dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý, Broušený |
| ? Motiv: | Náboženský, Medailon |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 21 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 15,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 13,5 mm |
| Orientační váha: | 1,06 g |




