14581 Stříbrné náušnice TENISOVÉ visací Ag 925/1000; ≥ 2,16 g
Kód: 03-14581-4598Související produkty
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Nádherná varianta TRICOLOR - rhodiovaný, zlacený růžovým a žlutým zlatem....
Fantastický řetízek H-Figara se zrcadlící destičkou. Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malé a 1 dlouhá. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete...
Elegantní stříbrný náhrdelník nádherně a zdobně vymodelovaného andílka. Zářící připomínka vašeho anděla strážného, který projasní den vám i vašemu okolí. Přívěsek je...
Detailní popis produktu
- Šperk je vyroben z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněn rhodiovou vrstvou, která mu dodává dlouhotrvající lesk a chrání ho před zčernáním.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice s visacím patentem:
- Většinou s klasickým patentem a bezpečnou klapkou, případně jednoduché s puzetou.
- Půvabné a výrazné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice visací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Hranatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| ? Výška celé náušnice: | 69 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 50 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 1,8 mm |
| Orientační váha: | 2,16 g |
Visací náušnice se vzorem Venezia Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava Rhodium...
Visací náušnice tenisové 2 linky Šířka 1,8 mm, výška 40+50 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem ryzosti...
Visací náušnice tenisové 3 linky Šířka 1,3 mm, výška 25+35+45 mm Osazené kubickými zirkony nejvyšší kvality AAA Vyrobeno ze stříbra 925/1000 s puncem...
Stříbrné náušnice s krásnými čirými zirkony. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci. Skvěle se hodí jak na večerní společenské události, tak...
Visací náušnice se vzorem kuliček Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označené puncem ryzosti 925 Ochranná povrchová úprava Rhodium...




