Stříbrné náušnice SLZA smaragdové Ag 925/1000; ≥ 2,23 g
Kód: 03-09090-3708Související produkty
Krásný stříbrný náhrdelník s nádherně propletenými a diamanty broušenými řetízky. Jednoduchý a okouzlující šperk. Skvěle hodí jak na denní nošení, tak na...
Fantastický řetízek H-Figara se zrcadlící destičkou. Krásně pospojovaná stříbrná očka v kombinaci 3 malé a 1 dlouhá. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete...
Detailní popis produktu
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice klasický patent |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Zelená |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Slza - Kapka |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Výška celé náušnice: | 18 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 13 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 7,5 mm |
| Orientační váha: | 2,23 g |
Stříbrné náušnice s duhovým opálem Budete s nimi naprosto jedinečná a okouzlující Potěší vás i vaše okolí v běžný pracovní den i při výjimečné příležitosti
Stříbrné náušnice s duhovým opálem. Budete s nimi naprosto jedinečná a okouzlující. Potěší vás i vaše okolí v běžný pracovní den i při výjimečné...




